ZAMKNIJ WIRTUALNY SPACER
BEZPŁATNY PARKING 24H
Wirtualny spacer
Zamów online
mobile

Restauracja na komunie

Restauracja na komunie Warszawa

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Rodzicom zależy więc na tym, aby ten szczególny dzień był jak najbardziej uroczysty, dlatego poszukują miejsca, w którym mogą przyjąć zaproszonych gości, licząc na przyjazną obsługę i miłą atmosferę. Restauracja Kashmir to klimatyczne miejsce, które świetnie sprawdzi się jako lokal na komunię w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z oferty nie tylko mieszkańców Wilanowa, ale całej stolicy oraz okolicznych miejscowości.

Restauracja na komunię – gwarantujemy pyszne menu i piękne dekoracje

Jesteśmy restauracją, specjalizującą się w przygotowywaniu potraw indyjskich opartych na autentycznych recepturach. W naszej ofercie mamy też organizację imprez okolicznościowych, w tym przyjęcia komunijnego. W ramach tej usługi oddajemy do Państwa dyspozycji dobrze wyposażoną i pięknie udekorowaną salę, której aranżacja zostanie dostosowana do okoliczności. Przyjazna obsługa zapewnia miłe podejście do każdego z gości i zawsze dba o to, aby atmosfera na sali była miła i przyjemna.

Zdajemy sobie sprawę, że Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny, które wiąże się też ze sporym stresem. Dlatego zależy nam na tym, aby odciążyć rodziców dziecka i zapewnić pomoc w organizacji całego przyjęcia. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz wyposażenie, które pozwala nam zająć się organizacją imprezy od początku do końca. Gwarantujemy urozmaicone menu dostosowane do oczekiwań gości i chętnie zajmiemy się przygotowaniem dekoracji, aby wnętrze sali było przytulne, a jednocześnie dostosowane do wyjątkowej uroczystości. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i zaproszonych gości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by przyjęcie było w pełni udane.

Dlaczego warto wybrać Kashmir jako restaurację na komunię?

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce na komunię, ponieważ mieści się w dogodnej lokalizacji, a przy tym wewnątrz panuje wyjątkowa atmosfera. Dbamy o to, aby sala eventowa zawsze była czysta i odpowiednio przygotowana pod daną uroczystość. Restauracja mieści się w dzielnicy Wilanów, jednak zapraszamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców z innych obszarów stolicy.

Oprócz pięknie udekorowanej sali, goście restauracji mają do dyspozycji również duży, bezpłatny parking, czynny całą dobę, dzięki czemu żaden z uczestników przyjęcia nie będzie musiał się martwić o wolne miejsce parkingowe.

Kontakt

DANE KONTAKTOWE Restauracja Kashmir
ul. Vogla 62
02-990 Warszawa

tel.: 22 436 02 55
tel. kom.: 503 800 075
email: info@restauracjakashmir.pl