ZAMKNIJ WIRTUALNY SPACER
BEZPŁATNY PARKING 24H
Wirtualny spacer
Zamów online
mobile

Restauracja na Chrzciny

Restauracja na Chrzciny Warszawa

Restauracja Kashmir zlokalizowana na warszawskim Wilanowie to idealne miejsce na organizację przyjęcia z okazji chrzcin dziecka. Zapewniamy nie tylko atrakcyjną lokalizację, ale też stylowo zaaranżowane i dobrze wyposażone wnętrze, w którym każdy z gości będzie mógł poczuć się komfortowo. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, w tym chrzcin. Nasz zespół to zgrana drużyna kucharzy i kelnerów, którzy posiadają również umiejętności stworzenia wyjątkowych dekoracji na wybraną okazję.

Restauracja Kashmir na chrzciny – smaczne potrawy i piękna oprawa

W naszym menu znajdziesz najciekawsze dania indyjskiej kuchni, wykonywane przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy korzystają z autentycznych indyjskich receptur. Nasze dania tworzone są z naturalnych składników i przypraw, co nadaje im wyjątkowego charakteru, pozwalając przenieść gości z Warszawy w malowniczą krainę Indii. Wszystkim klientom oferujemy możliwość dostosowania menu do indywidualnych oczekiwań i gustu gości.

Oferujemy nie tylko pyszne jedzenie, ale też wyjątkową dekorację sali, dostosowaną do tej specjalnej uroczystości. Naszym celem jest zapewnienie gościom miłej atmosfery, dlatego staramy się, aby każdy mógł poczuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Chrzciny to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny, dlatego zależy nam na tym, aby uroczystość z tej okazji była zawsze mile wspominana.

Dlaczego warto zorganizować chrzciny w naszej restauracji w Warszawie?

Organizacja przyjęcia z okazji chrzcin dziecka w naszym lokalu znacznie ułatwia rodzicom przyjęcie gości po uroczystości w kościele. Korzystając z naszych usług, nie musicie martwić się przygotowywaniem poczęstunku, sprzątaniem, czy dekorowaniem sali, ponieważ wszystko zrobimy za Was. Na kilka dni przed planowanym przyjęciem dokładnie omawiamy przebieg uroczystości z klientem, ustalając jadłospis oraz charakter dekoracji. Zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania klienta i staramy się, aby cała impreza była przygotowana zgodnie z wymaganiami.

Możliwość spędzenia czasu z bliskimi podczas tak wyjątkowej uroczystości, jaką są chrzciny, to wielka przyjemność dla całej rodziny. Korzystając z naszej oferty, możecie przyjąć gości w wyjątkowy sposób, przy minimum wysiłku. Restauracja na chrzciny Kashmir znajduje się w Warszawie w dogodnej lokalizacji na ulicy Vogla. Zapraszamy do rezerwacji terminów wszystkie osoby mieszkające w stolicy i okolicach miasta.

Kontakt

DANE KONTAKTOWE Restauracja Kashmir
ul. Vogla 62
02-990 Warszawa

tel.: 22 436 02 55
tel. kom.: 503 800 075
email: info@restauracjakashmir.pl