ZAMKNIJ WIRTUALNY SPACER
BEZPŁATNY PARKING 24H
Wirtualny spacer
Zamów online
mobile

Dostawa

Oryginalne indyjskie jedzenie: darmowa dostawa

Chcesz, by indyjski klimat zagościł w Twoim domu? A może masz ochotę na przerwę na lunch z nutką egzotyki? Restauracja Kashmir pozwoli Ci zrealizować te marzenia, nawet jeśli z powodu nawału pracy pozostaje Ci tylko jedzenie na telefon. Dzięki naszej ofercie już wkrótce na Twoim stole może zagościć pachnący kolendrą i czosnkiem chlebek naan, aromatyczne i chrupiące samosy czy przepyszne Kashmiri kofta curry oraz każde inne danie z naszego menu. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie oryginalnych dań indyjskich w Restauracji Kashmir, w której jedzenie na telefon oferujemy wraz z dowozem pod wybrany adres na terenie miasta. Dostawa jedzenia realizowana jest za darmo na terenie takich dzielnic jak: Miasteczko Wilanów, Sadyba, Powsin, Ursynów czy Konstancin-Jeziorna. Jedzenie indyjskie na wynos dostarczamy również do innych destynacji na terenie miasta. Jedzenie z dostawą z restauracji Kashmir pozwoli Ci się cieszyć naszymi wyjątkowymi smakami w dowolnym miejscu.

Smaki Indii na Twoim stole: Warszawa

W kulturze indyjskiej dostawa jedzenia jest oczywistością. Choć przechadzając się ulicami Delhi czy Mumbaju możesz skosztować pyszności na jednym z przydrożnych stoisk. Zobaczysz też gońców niosących ogromne ilości parujących i uwodzących zapachem aromatycznych ziół i korzennych przypraw dań zamkniętych w specjalne pojemniki. Właśnie dlatego Restauracja Kashmir, czerpiąc garściami z indyjskich źródeł, oferuje jedzenie z dostawą, zapewniając że zarówno indyjskie jedzenie, jak i dostawa spotkają się z aprobatom nawet najbardziej wymagających klientów. Dowóz jedzenia opanowaliśmy do perfekcji, dzięki czemu gwarantujemy, że dostawa naszych dań jest:

  • szybka – zamówione potrawy dostarczymy pod wskazany adres, jak tylko nasz szef kuchni je przygotuje (a robi to zawsze ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników),
  • darmowa – na ograniczonym terenie zapłacisz jedynie za dania z naszego menu, rozkoszując się ich smakiem poza naszym lokalem (ale i tu serdecznie Cię zapraszamy!),
  • zawsze gorąca – troszczymy się o to, żeby dostawa jedzenia poza nasz lokal nie spowodowała utraty jego jakości – posiłki dotrą do Ciebie ciepłe i pachnące – aż będzie chciało się je jeść.

Gotowy do poznania smaków Indii? Darmowa dostawa z Restauracji Kashmir jest na wyciągnięcie ręki. Zamów jedzenie z dostawą na Wilanów, Sadybę, Powsin, Ursynów czy do Konstancina-Jeziornej. Przejrzyj nasze menu i spraw, aby Twój dzień nabrał orientalnego posmaku, gdziekolwiek jesteś!

Ps. Przeciwnicy dań na wynos, którzy raz skusili się na dowóz posiłku z Restauracji Kashmir przyznają: To doświadczenie sprawiło, że całkowicie zmieniliśmy nasze podejście do jedzenia na telefon! Wcale nas to nie dziwi. Nasz Zespół każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby indyjskie jedzenie i jego dostawa na terenie miasta Warszawa spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jedzenie indyjskie na wynos oferujemy w pojemnikach o doskonałych parametrach termicznych, dzięki czemu przez długi czas nie wymaga podgrzewania. A jeśli ostygnie? Pojemniki nadają się do odgrzewania w kuchence mikrofalowej – szybko i bez dodatkowego sprzątania.

Kontakt

DANE KONTAKTOWE Restauracja Kashmir
ul. Vogla 62
02-990 Warszawa

tel.: 22 436 02 55
tel. kom.: 503 800 075
email: info@restauracjakashmir.pl