ZAMKNIJ WIRTUALNY SPACER
BEZPŁATNY PARKING 24H
Wirtualny spacer
Zamów online
mobile

Imprezy okolicznosciowe

Restauracja Kashmir to doskonałe miejsce na urządzenie imprezy okolicznościowej – jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdą okazję. U nas możesz również zamówić catering na wszelkie imprezy okolicznościowe m.in. chrzciny czy komunie, a także na imprezy prywatne. Nasza restauracja posiada duży, bezpłatny parking, czynny całą dobę, dlatego nie musisz martwić się o miejsce parkingowe. Do skorzystania z oferty zapraszamy mieszkańców nie tylko z dzielnicy Wilanów, ale również innych rejonów miasta Warszawa.

Dostosujemy menu do indywidualnych preferencji

W naszej restauracji możesz poznać smak Indii w Warszawie. Oferujemy potrawy przygotowywane przez doświadczonych mistrzów kuchni, którzy pasjonują się kulturą indyjską, a przede wszystkim zgłębiają tajniki kulinarne tej magicznej krainy. Podczas imprez okolicznościowych organizowanych w naszej restauracji, oferujemy pyszne zróżnicowane potrawy, dostosowując menu imprezy do wymagań organizatora.

W naszej kuchni wykorzystujemy autentyczne receptury na dania indyjskie i korzystamy z najlepszej jakości oryginalnych składników, które sprawiają, że nasze dania emanują wyjątkowym charakterem wschodniej kultury indyjskiej. Korzystając z naszego menu podczas imprezy okolicznościowej, urozmaicisz uroczystość, dbając o kubki smakowe wszystkich gości.

Świetna obsługa i przyjazna atmosfera

Podczas organizacji eventów dbamy nie tylko o pyszne jedzenie, ale zapewniamy też profesjonalną i zawsze życzliwą obsługę. Korzystając z usług naszej restauracji, możesz liczyć na pięknie udekorowane wnętrze, dostosowane do okoliczności. Zgrany team pracowników gwarantuje miłe podejście do każdego z gości, dbając o to, aby przez cały czas trwania wydarzenia atmosfera w lokalu była ciepła i komfortowa.

Restauracja Kashmir znajduje się w Warszawie na Wilanowie, jednak oferujemy organizację imprez okolicznościowych także mieszkańcom innych dzielnic i okolicznych miejscowości. Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą stworzyć przyjęcie na dowolną okazję, do kontaktu z nami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i bierzemy pod uwagę wszystkie życzenia i oczekiwania, starając się zorganizować przyjęcie, które będzie niezapomniane.

Obsługa imprez okolicznościowych – nie tylko w restauracji

Na życzenie klientów oferujemy również usługi cateringowe. Jeżeli organizujesz imprezę w domowym zaciszu lub na wiejskiej sali i poszukujesz kogoś, kto zajmie się przygotowaniem i obsługą menu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z usług cateringowych na specjalne wydarzenia. Obsługujemy cały obszar stolicy, niezależnie od tego, w której dzielnicy odbywa się uroczystość.

Kontakt

DANE KONTAKTOWE Restauracja Kashmir
ul. Vogla 62
02-990 Warszawa

tel.: 22 436 02 55
tel. kom.: 503 800 075
email: info@restauracjakashmir.pl