ZAMKNIJ WIRTUALNY SPACER
BEZPŁATNY PARKING 24H
Wirtualny spacer
mobile

Dostawa

Oryginalne indyjskie jedzenie: darmowa dostawa

Chcesz, by indyjski klimat zagościł w Twoim domu? A może masz ochotę na przerwę na lunch z nutką egzotyki? Restauracja Kashmir pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Już wkrótce na Twoim stole może zagościć pachnący kolendrą i czosnkiem chlebek naan, aromatyczne i chrupiące samosy czy przepyszne Kashmiri kofta curry oraz każde inne danie z naszego menu. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie oryginalnych dań indyjskich z naszej oferty – dostawa jedzenia realizowana jest za darmo na terenie takich dzielnic jak: Miasteczko Wilanów, Sadyba, Powsin, Ursynów czy Konstancin-Jeziorna. Jedzenie z dostawą z restauracji Kashmir pozwoli Ci się cieszyć naszymi wyjątkowymi smakami w dowolnym miejscu.

Smaki Indii na Twoim stole: Warszawa

W kulturze indyjskiej dostawa jedzenia jest oczywistością. Choć przechadzając się ulicami Delhi czy Mumbaju możesz skosztować pyszności na jednym z przydrożnych stoisk, zobaczysz też gońców niosących ogromne ilości parujących i uwodzących zapachem aromatycznych ziół i korzennych przypraw dań zamkniętych w specjalne pojemniki. Właśnie dlatego Restauracja Kashmir, czerpiąc garściami z indyjskich źródeł, oferuje jedzenie z dostawą. Gwarantujemy, że dostawa naszych dań jest:

  • szybka – zamówione potrawy dostarczymy pod wskazany adres, jak tylko nasz szef kuchni je przygotuje (a robi to zawsze ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników),
  • darmowa – na ograniczonym terenie zapłacisz jedynie za dania z naszego menu, rozkoszując się ich smakiem poza naszym lokalem (ale i tu serdecznie Cię zapraszamy!),
  • zawsze gorąca – troszczymy się o to, żeby dostawa jedzenia poza nasz lokal nie spowodowała utraty jego jakości – posiłki dotrą do Ciebie ciepłe i pachnące – aż będzie chciało się je jeść.

Gotowy do poznania smaków Indii? Darmowa dostawa z Restauracji Kashmir jest na wyciągnięcie ręki. Zamów jedzenie z dostawą na Wilanów, Sadybę, Powsin, Ursynów czy do Konstancina-Jeziornej. Przejrzyj nasze menu i spraw, aby Twój dzień nabrał orientalnego posmaku, gdziekolwiek jesteś!

Kontakt

DANE KONTAKTOWE Restauracja Kashmir
ul. Vogla 62
02-990 Warszawa

tel.: 22 436 02 55
tel. kom.: 503 800 075
email: info@restauracjakashmir.pl